Menu
Kitap Yorumu

Bazı Kızlar Aşk İçin Her Şeyi Yapar

bazı kızlar aşk için her şeyi yapar blogger kadın

Claire, hayatında pek bir heyecan olmayan ve kendisi de pek heyecan kovalayacak bir tip olmayan bir kadın. Annesinin rahatsızlığı nedeniyle de bir süre onunla birlikte yaşaması gerekiyor. Yaşayamadıklarını fanteziye dönüştürdüğü “İyi Kız” başlıklı bir seks blogu var. Blogunu kitaba çevirmek isteyen, hastası olduğu yakışıklı yayıncı onunla yüz yüze tanışmak isteyip de aralarında kıvılcımlar uçuşunca deneyimsizliğinin ortaya çıkacağından korkuyor ve deneyim kazanmak için de kitapçıdaki iş arkadaşının Luca isimli arkadaşına dönüyor. Hatta ilk başta çocuğa ona nasıl “iyi” seks yapıldığını öğretsin diye para bile teklif ediyor. Dünya saçması…

Bazı Kızlar Aşk İçin Her Şeyi Yapar, en azından Grinin Elli Tonu tarzı kitaplardan biraz daha ‘konu’ya sahip. “Hikayesi olmayan pornoları sevmiyorum” diyor, işin için de biraz aşk meşk ve hayat zoruluğu olsun istiyorsanız bu kitap tam size göre olabilir!

★★

Bazı Kızlar Aşk İçin Her Şeyi Yapar ile Kitaplık Kedisi 2016 Reading Challenge‘ın 12’nci maddesini tamamlamış bulunuyorum.