Menu
Genel

Fark Yaratan Öğretmen

Öğretmenler Günü yaklaşırken, Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) çok güzel bir projeye imza atıyor: Fark Yaratan Öğretmen. Hepimizin; hayatında özel bir yeri olan, gelişimimizde olumlu etkisini hissettiğimiz, hayatımız boyunca sevgi, saygı ve minnettarlıkla hatırlayacağımız kıymetli bir öğretmeni vardır elbet.

ÖRAV Fark Yaratan Öğretmen3

ÖRAV, “Fark Yaratan Öğretmen” projesi ile bu kıymetli öğretmenlerinizi anlattığınız hikayeleri dinlemek istiyor. Hayatınızda olumlu bir iz bırakmış, çok değer verdiğiniz öğretmeninizle ilgili anınızı yazı, video ya da fotoğrafla tüm Türkiye ile paylaşabiliyorsunuz. Böylece hem siz anılarınızı tazeliyorsunuz, hem de bu kıymetli öğretmeninizi herkese anlatarak onu onurlandırma şansını yakalıyorsunuz.

Katılımcılar arasından bir kişi, Öğretmenler Günü vesilesiyle düzenlenen buluşmaya davet edilerek sürpriz bir hediyenin sahibi olacak. ÖRAV, ayrıca paylaşılan anılardan derlenecek özel bir yayını da hem gelecekte öğretmenlik mesleğini tercih edecek yeni nesillere kılavuzluk etmesi, hem de hayatımızı şekillendiren bu değerli öğretmenlerimizin tanınması için herkesin ulaşımına açmayı umuyor.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak ve hikayenizi paylaşmak için “Fark Yaratan Öğretmen” sitesini ziyaret edebilirsiniz.

]]>

No Comments

    Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.