Menu
Kitap Kurdu Muhabbetleri

Kalbinizi kırmış biri varsa, susmayın!

opening Çok yetenekli kardeşim Thisisjaffar, üniversiteden mezun olurken bitirme projesi ile hepimizin dudağını uçuklatmıştı. Annem, babam, teyzem, ben ve pek çok arkadaşı da dâhil olmak üzere hepimizin fotoğraflarını çizime dönüştürmüş, yanına da bize söylemek istediği ama söyleyemediği şeyleri yazmıştı. Üstüne üstlük bu eserlerine yer verdiği bir de sergi açtı!

Şimdi, bu projesini daha da genişletme kararı almış durumda. Son zamanlarda abla-kardeş dertleşmelerimiz hep kalp kırıklıkları, değer verdiğimiz insanların bizi sallamaması, ruhumuzu söküp atmaları hakkında oldu. Thisisjaffar, bu konuda yalnız olmadığımızı biliyor. O nedenle size sesleniyoruz: kalbinizi kırmış biri varsa, susmayın! Dökün içinizi!

Yapmanız gereken şu: söz konusu kalp canavarının bir fotoğrafını (yüksek çözünürlüklü olursa şahane olur!) Thisisjaffar’a gönderiyorsunuz. (thisisjaffar@gmail.com) Yanına da ona söylemek istediğinizi, içinizde kalıp da bir türlü dışarı atamadığınız o sözcükleri yazıyorsunuz. Türkçe veya İngilizce olması da önemli değil; içinizden nasıl geliyorsa öyle yazın. Hepsinin hem Türkçe, hem de İngilizce çevirilerini hazırlayacağız projenin sonunda ve bu inşallah bir kitaba dönüşecek.

Aşağıda da çizim ve yazı örneklerini bulabilirsiniz: tumblr_lojpw7Q5s51qlbu6io1_1280

tumblr_lojqxlxdVR1qlbu6io1_1280

tumblr_lojs6vcfA21qlbu6io1_1280

tumblr_lojrvxDw7P1qlbu6io1_1280

]]>

1 Comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.