Menu
Kitaptan Filme

Sinemadayım!

Bu yazı yayınlandığında ben Açlık Oyunları’nı izliyor olacağım. Kendimi tembelliğe teslim etmezsem önümüzdeki hafta başı bir Film vs. Kitap yazısı gelecek… En çok Peeta’nın ekrana nasıl yansıdığını merak ediyorum. Kitabın en sevdiğim karakteri kendisi ama onu oynaması için seçilen çocuk pek içime sinmedi. Ben Robert Capron gibi birini seçerler diye düşünmüştüm…
Neyse daha izlemeden söylenmeyeyim.]]>

4 Comments

 • selen
  5 Nisan 2012 at 20:14

  Ben de gectigimiz Pazar izledim. Fena bulmadim ama yine de kitabi okuyamanlara cok bi sey ifade etmeyebilir. Neyse. Sen izle oyle yazayim =)

  Reply
  • Simay
   5 Nisan 2012 at 23:43

   Kitabi okumayanlarla izledim ben. Ve evet, cogu kismi aciklamak zorunda kaldim. Ozellikle olayin bir TV show’undan cok daha fazlasi oldugunu.

   Reply
 • BeyazKitaplık
  6 Nisan 2012 at 00:02

  MRW: bugün biz de izledik. aynı günü seçmişiz film için 🙂 biz çok beğendik, tabi bazı şeyler atlanmıştı ama e kadar kusur olur artık diyorum 🙂 bence beyaz perdeye aktarımı gayet hoştu ve kitaba oldukça sadık kalınmıştı. benden tam not aldı. Katniss karakteri için doğru bir yüz seçilmişti, Peeta’yı ben de hiç ama hiç beğenmedim, o çocuk olmamıştı diyorum başka da bir şey demiyorum 🙁

  Reply
  • Simay
   6 Nisan 2012 at 00:04

   Ben çok sıkıldım izlerken ya. Ama dediğim gibi, üzerinde biraz düşünüp yorumlarımı paylaşacağım. Ama size katılıyorum; Katniss’i oynayan kız cuk oturmuş. Peeta da cidden olmamış.

   Reply

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.