Menu

Zimlicious Dükkan

Her şey kendime ve diğer kitap kurtlarına özel hediyeler bulamamama isyan etmemle başladı. Kitaplarla dolu odaları, üstümüzü, başımızı renklendirecek, edebi hediyeler yapayım madem dedim. Güvenli alışveriş için ürün açıklamasındaki bağlantıya tıkladığınızda Zimlicious Shopier‘e yönlendirileceksiniz. Herhangi bir sorunuz olursa veya özel sipariş hakkında konuşmak isterseniz hello@zimlicious.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

alice harikalar diyarında rozet kitap sevenlere hediye zimlicious kitap blogu
Alice Harikalar Diyarında Rozet | Alice El Yapımı Rozet

El yapımı Alice Harikalar Diyarında rozet. Ortası kumaş düğme. Etrafını elle işleyip arkasını keçeyle kapattık ve yaka iğnesini diktik. Çapı 7 cm’dir.

Alice Harikalar Diyarında Cam Rozet | Alice El Yapımı Rozet

El yapımı Alice Harikalar Diyarında rozet. Ortası cam düğme. Etrafını elle işleyip arkasını keçeyle kapattık ve yaka iğnesini diktik. Çapı 4 cm’dir.

alice harikalar diyarında duvar süsü beyaz tavşan follow the white rabbit kitap sevenlere hediye zimlicious kitap blogu
Alice Harikalar Diyarında Tavşan Duvar Dekor | Follow the White Rabbit

Beyaz Tavşan hep gözünüzün önünde olsun diye bu minik kasnağı çalışma masanızda tutabilir veya kitaplarınıza yaslayarak kullanabilirsiniz. Çapı 11,5 cm’dir.

Harry Potter Lumos Duvar Dekor

Evde kendi kendime Lumos! denemeleri yapmıyorum demeyin sakın! El yazısı, el işlemesi bu kasnağı ister duvara asın, ister kitaplarınıza yaslayarak kullanın. Çapı 14,5 cm’dir.

David bowie rozet broş el yapımı hediyelik kitap sevenlere hediye zimlicious kitap blogu
David Bowie Rozet | El Yapımı, İşleme Rozet

Çok hafif oldukları için kolye yaptık, olmadı. Biz de bu minik işlemeleri rozete çevirdik! David Bowie’nin bir şair olduğunu da kimse inkâr edemez, değil mi? Tamamen el yapımı, arkasını keçeyle kapatıp yaka iğnesi diktik. Çapı 5,5 cm’dir.

jane austen rozet broş el yapımı hediyelik kitap sevenlere hediye zimlicious kitap blogu
Jane Austen Rozet | El Yapımı, İşleme Rozet

Kendisine ve kitap kapaklarındaki kadınlara benzettiğim için “kim bu?” diye sorduklarına Jane Austen diyorum. Jane plastik, rozetin etrafı tığ ile işlendi ve arkası keçeyle kapatıldı. E yaka iğnesi de var tabii. Eni 3,5 cm; boyu 4cm.

mr fox tilki rozet broş el yapımı hediyelik kitap sevenlere hediye zimlicious kitap blogu
Mr. Fox Tilki Rozet | El Yapımı, İşleme Rozet

Tilki sevmeyen yoktur herhalde! Hele ki peri masalları ve çocuk kitapları seviyorsanız… Tamamen el yapımı, arkasını keçeyle kapatıp yaka iğnesi diktik. Çapı 5,5 cm’dir.

tilki-el-yapimi-rozet-zimlicious-kitap-blogu
Fırfırlı Mr. Fox Tilki Rozet | El Yapımı, İşleme Rozet

Mr. Fox taklidi yapan, çerçevesi değişik uyanık tilki. Tamamen el yapımı, arkasını keçeyle kapatıp yaka iğnesi diktik. Çapı 5,5 cm’dir.

unicorn tek boynuzlu at rozet broş el yapımı hediyelik kitap sevenlere hediye zimlicious kitap blogu
Unicorn Rozet | El Yapımı, İşleme Rozet

Unicorn’ların son zamanlarda iyice popülerleşmesi hem iyi hem kötü. Bazılarını çok çirkin yapıyorlar; nedendir bilmem! Tamamen el yapımı, arkasını keçeyle kapatıp yaka iğnesi diktik. Çapı 5 cm’dir.